Adaś z opóźnieniem

• autor: akis789, 2014-08-15 09:35

Kolejka 02 –  17 Sierpień

Tęcza Wysock – Błękitni Rudołowice – obie ekipy przed tygodniem doznały hokejowych porażek na wyjazdach  Wysock w Cieszacinie a Błękitni w Łowcach i będą chciały poprawić humory swoim kibicom, a to kto wyciągnął wnioski po falstartach w pierwszej kolejce przekonamy się w niedziele.

Pogórze Rokietnica – Łęg Łowce – Rakiety poczuły się jak Celtic z Legią dla których A-klasowa rzeczywistość okazała się łaskawa ale to dopiero początek ligi i każdy musi się pilnować bo nikt nikogo nie będzie za rączkę prowadził a tym bardziej w meczu derbowym z Łowcami, którzy w ostatniej kolejce rozgromili Rudołowice

Syrenka Roźwienica – KS Szówsko – już po pierwszej kolejce Szówsko przekonało się jak smakuje A-klasa pod każdym względem za brak młodzieżowca dostali walkowera na korzyść Rakiet poczuli się jak Legioniści w Lidze Mistrzów tak to jest jak się nie czyta regulaminów, czasami sport jest brutalny nie tylko na boisku i nie zawsze na koniec sezonu. Syrenka tym razem musi uważać bo w Szówsko niektórzy gracze mają ciśnienie podniesione Aklasowym  falstartem i będą chcieli się zrehabilitować a taka ekipa jak Syrenka idealnie pod każdym względem sprawdzi na co tak naprawdę stać Szówsko.

Łęk Ostrów – Victoria Kidałowice – beniaminek z Kidałowic po inauguracyjnym zwycięstwie teraz wyrusza do Ostrowa gdzie o punkty jest bardzo ciężko jedynie czarne konie tam mogą wygrać. Ostrów natomiast po zwycięstwie w Pawłosiowem dosłownie pójdzie za ciosem w na własnym terenie nikt nie przewiduje tu żadnej niespodzianki jak tylko zwycięstwo gospodarzy – każdy inny wynik będzie tu sensacją.

Fredro Surochów – Czarni Pawłosiów – obie ekipy po szerokich roszadach w składzie tym razem spróbują zgarnąć trzy punkty dla siebie - tylko dla kogo los okaże się szczęśliwy a może remis ?? Zarówno jedna jak i druga ekipa doznała porażki w inauguracji i będą próbowali zgarnąć pełną pulę a walka jak tradycja nakazuje w Surochowie trwa do ostatniego gwizdka.

Hetman Laszki - LKS Manasterz –  dobry przeciwnik dla Hetmana i to już w drugiej kolejce, sprawdzą się nawzajem na co ich stać i gdzie mają luki. Obie ekipy po inauguracyjnych zwycięstwach głodne kolejnych zwycięstw, zapowiada się ciekawe widowisko oby tylko kibiców Hetmana było więcej niż gości, którzy żyją jeszcze w euforii zwycięstw.

Iskra Cieszacin Wielki – Orkan Zapałów - tym razem beniaminek po ostatniej porażce u siebie z Laszkami zawita do Cieszacina gdzie po wzmocnieniach mają strzelców wyborowych na każdej pozycji. Wygląda na to, że  Orkan jedzie na poligon do Cieszacina a jaka okaże się ich rzeczywistość a-klasowa już w drugiej kolejce przekonamy się w niedziele.

Makovia Makowisko – Błękitni Pełkinie – obie jedenastki znają się znakomicie dla obu ekip  inauguracja nie przeszła pomyślnie zarówno Makovia jak i Pełkinie oczekiwali czegoś więcej. Makovia drugą kolejkę zagra podobnie jak w pierwszej w roli gospodarza, a Pełkinie drugą kolejkę zagrają na wyjeździe. Makovia musi poprawić oko strzeleckie chyba że czeka na zmianę pogody i na jesienne sprzyjające wiatry ale do jesieni jeszcze ho ho ho.