Makovia Makowisko - strona nieoficjalna

Promyk Urzejowice (b) 0:4 Motor Grochowce

MAKOVIApark w nowym wydaniu
Ładowanie...

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. kopaczpilki 160
2. kondzio1126 84
3. piniu96 75
4. kibic101 65
5. Zi3lu. 39
6. rafal308 33
7. footbal22 21
8. Demsi999 16
9. maciekb13 7
10. Kibicmkv 4

Informacje

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. My jako strona nie ponosimy odpowiedzialności za treści opinii komentujących. Masz prawo wyrażać swoją opinie oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią. Nie masz natomiast prawa używać wulgaryzmów i obrażać innych osób. Każdy komentarz zostaje przesłany do moderacji przez administratora w celu uniknięcia treści wulgarnych lub obraźliwych, może być edytowany lub usuwany!

Zabronione jest kopiowanie treści znajdujących się na stronie!

Jeśli masz jakieś pomysły, propozycje lub zażalenia co do strony i sposobu jej prowadzenia, bądź chcesz w czymś pomóc napisz do Admina.

Strona istnieje od sierpnia 2009 roku.

Nowa runda coraz bliżej!

• autor: gieniu58, 2016-01-26 16:36

18 grudnia 2015 roku ostatnim akcentem mijającej rundy było zebranie zarządu,zawodników i sympatyków naszego klubu,które odbyło się na MakoviaPark.Podsumowano na nim z pozytywnym skutkiem działalność sportowo-organizacyjną klubu za ostatnie lata.Rozmawiano również o celach na przyszłość.

Kilkanaście dni póżniej 15 stycznia Makovia rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej.Jej początek zaplanowano na 19/20 marca.Wbrew wcześniejszym,nieprawdziwym jak się okazało doniesieniom wszyscy występujący w naszej drużynie zawodnicy porozumieli się z klubem co do swoich występów na wiosnę.Ewentualne transfery będą odbywać się jedynie za porozumieniem stron.Jeden z naszych bramkarzy Adam Tomas postanowił zrezygnować z czynnej gry w piłkę i od niego samego zależeć będzie dalszy przebieg jego kariery.Główne miejsce między słupkami zajmie Łukasz Przybyszek a drugim golkiperem będzie wychowanek Makovii,młodzieżowiec Kamil Halejcio.Piotr Czopik otrzymał wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu a do tego czasu formalnie pozostaje zawodnikiem Makovii.Z trójki ukraińskich graczy,którzy znajdują się w kadrze naszego zespołu pozostanie dwóch a decyzje personalne zapadną na początku lutego.Po półrocznych wypożyczeniach na MakoviaPark wraca sześciu wychowanków i mimo zainteresowania ze strony kilku zespołów rozmowy transferowe w najbliższym czasie nie będą prowadzone.Trwają natomiast negocjacje z piłkarzami,którzy wiosną mogą wzmocnić drużynę Makovii ale jest jeszcze za wcześnie na konkretne ustalenia.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom,którzy w ubiegłym roku zdecydowali się nam przekazać 1%swojego podatku.Zebrana kwota-899 zł. w całości została przekazana w formie bezgotówkowej na sprzęt sportowy.Jednocześnie liczymy na Waszą przychylność również w bieżącym roku i przypominamy,że odbywa się to na zasadzie dobrowolności: KRS 0000270261 LKS MAKOVIA MAKOWISKO 4749.

Gorące słowa podziękowania kierujemy również dotychczasowemu Adminowi za czas i wysiłek jaki poświęcał na wieloletnie prowadzenie strony.Pod jego "opieką"stanowiła godną wizytówkę klubu.

Wszystkim naszym kibicom jesteśmy wdzięczni za obecność i doping jesienią i życzymy wielu sportowych wrażeń w rundzie wiosennej!

PLAN SPARINGÓW:

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Stadion

Mamy Szatnie! Wójcie i sołtysie -Dziękujemy

Czas na nowe 2 segmenty  trybun

MAKOVIA MAKOWISKO (b)Sanoczanka Święte
MAKOVIA MAKOWISKO (b) 2:5 Sanoczanka Święte
2016-03-26, 12:00:00

oceny zawodników »

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.